: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

НОВИНИ

12 травня увесь світ відзначає День медичної сестри. Це професія, яка потребує жертовності,...
Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре. Нарешті ми почуємо...
25 квітня практичним психологом коледжу Дромашко М.В. та студентами 21С та 22С груп...
19 квітня 2018 року відбулося найжаданіше традиційне свято студентів Чемеровецького медичного коледжу - день відкриття молодих...
Світле Христове Воскресіння символізує перемогу життя на смертю, доброти над злом і безмежної віри над відчаєм.
Joomla! Україна

Покликані плекати милосердя

       12 травня увесь світ відзначає День медичної сестри. Це професія, яка потребує жертовності, готовності завжди прийти на допомогу, неабиякого терпіння та витримки. І, безперечно, професіоналізму, який щохвилини стоїть на сторожі життя і здоров'я кожного пацієнта.
      10 травня студенти 32С та 33 С груп (куратори Дикунець А.В., Макошко Т.А.) з самого ранку вітали працівників та студентів коледжу з їх професійним святом. Тематично прикрашений хол, стилізовано одягнені медсестри різних поколінь навіювали святковий, веселий настрій. Проте на цьому свято не завершилося... В читальній залі медичного коледжу відбулася зустріч студентів ІІІ курсу відділення Сестринська справа з медичними сестрами травматологічного відділення Чемеровецької районної лікарні Павлюк І.А. та медичною сестрою центру ПМСД Цугель Я.В., які також є випускницями нашого коледжу. Запрошені поділилися власним досвідом роботи медичної сестри, відкрили труднощі та переваги такої високої та благородної професії.

Герої поруч з нами...

      Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре. Нарешті ми почуємо таке бажане, довгоочікуване примирення на Сході нашої держави, де виборюється право на мирне і спокійне життя.
     Але, на жаль, із засобів масової інформації чуємо про нові постріли градів, знову втрачаємо молоді життя. Та все ж живемо із вірою в те, що відстоїмо незалежність і цілісність нашої держави.
    3 травня, напередодні Дня пам'яті та примирення, у Чемеровецькому медичному коледжі відбулася зустріч студентів І-ІІ курсів спеціальності «Лікувальна справа» з першим заступником голови районної державної адміністрації, учасника антитерористичної операції на Сході України Шляковим Едуардом Леонідовичем. Він розповів про бої із нападниками, про життя між боями, настрій військових та добровольців. Його емоційна розповідь була наскрізь пронизана любов'ю до України, прагненням українських військових захищати кожну горстку рідної землі.
      Студенти 21Л та 22Л груп (куратори Рапацька А.В. та Берладін І.П.) привітали гостя цікавою концертною програмою. Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України, які віддали за нас життя.
     Такі зустрічі залишають у юних душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.

Психологічна галерея

       25 квітня практичним психологом коледжу Дромашко М.В. та студентами 21С та 22С груп проведено практичну психологічну вітальню «Психологічна галерея» з нагоди всеукраїнського Дня психолога, де студенти мали змогу ознайомитися з цікавими фактами про психіку, гендерні відмінності та невербальні жести та міміку, відчути ілюзії сприйняття, завдяки картинам психолога Кіоші. До перегляду були представлені соціальні ролики «10 цікавих фактів психіки», «Самосприйняття та як сприймають нас інші», «Ми всі різні та, водночас, такі однакові», «Цікаві експерименти в психології». Студенти мали можливість пройти психодіагностику за допомогою проектних методик «Неіснуюча тварина», «Людина під дощем», за допомогою яких вони дізналися багато нового про себе.

Дебют першокурсника 2018

    19 квітня 2018 року відбулося найжаданіше традиційне свято студентів Чемеровецького медичного коледжу - день відкриття молодих талантів - Дебют першокурсника! Оцінювало конкурс молодих талантів висококваліфіковане та незалежне журі.
     Змагалися конкурсанти в 4 номінаціях: вокал, СТЕМ, хореографія та оригінальний жанр.
     Під час нагородження переможців кожен з членів журі підкреслив високу майстерність та талант виконавців. Також вони відмітили те, що такого свята не вийшло б без уболівальників, які з першої й до останньої секунди тримали в повітрі дух змагання, запалу, підтримки.
     Два місяці підготовки Дебюту завершилися. Це були 9 тижнів завзятих тренувань, де учасники стали справжньою родиною. Цей період дебютанти будуть згадувати зі сльозами на очах, безумовно, як найкращий період студентських років. Сьогоднішній концерт – це фінальна зупинка в незабутній подорожі під назвою "Дебют першокурсника-2018".
   Пишаємось нашими кураторами-старшокурсниками! Вітаємо ЧМК з таким достойним поповненням!

Великодні барви

    Світле Христове Воскресіння символізує перемогу життя на смертю, доброти над злом і безмежної віри над відчаєм. Пасха, в першу чергу, світле сімейне свято, яке також означає і довгоочікуваний перехід від зими до весни. Саме тому, з нагоди святкування Великодніх свят, на центральній площі нашого містечка відбувся фестиваль мистецтв «Великодні барви». Було організовано Великодню виставку пасхальних композицій, в якій активну участь взяли не лише жителі району, а й студенти Чемеровецького медичного коледжу. За рішенням компетентного журі композиції 32С (куратор Дикунець А.В.) та 33С (куратор Макошко Т.А.) зайняли 2 місце; 12С (куратор Худик Л.О.), 21 С (куратор Гадзіна Н.В.) отримали 3 місце, за що відповідно нагороджені дипломами та пам'ятними подарунками. Вітаємо переможців!

Загальна інформація
Про нас
Нормативні документи
Ліцензія
Сертифікати
Статут
Звернення директора
Історія коледжу
Відеотур по коледжу
Абітурієнтам
Акт узгодження переліку спеціальностей
ОГОЛОШЕННЯ
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ 2018
ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Положення про приймальну комісію
ПЛАН ПРИЙОМУ
ПРОГРАМА ЗІ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ
з української мови
з біології
РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ 2017 РОКУ
РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ
спеціальність "Сестринська справа" (11кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" (9кл.)
спеціальність "Сестринська справа" (9кл.)
НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ
наказ зарахування лікувальна справа
наказ зарахування сестринська справа
наказ зарахування сестринська справа 11 клас
Список студентів рекомендованих для поселення в гуртожиток
Студентам
Розклад екзаменаційної сесії
Структурні підрозділи
Адміністрація коледжу
Графік прийому громадян
Відділення
Лікувальна справа
Сестринська справа
Циклові комісії
професійної і практичної підготовки з вузьких спеціальностей
загальноосвітніх дисциплін
фізичного виховання та захисту Вітчизни
професійної та практичної підготовки хірургічного профілю
педіатричного та акушерсько-гінекологічного профілю
природничо-наукової підготовки
терапевтичного профілю
гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Кадровий склад
Навчально-методична робота
Навчальна робота
Методична робота
Методична палітра педагогічної діяльності викладачів коледжу
Виховна робота
Виховуємо громадянина
Самоврядування - школа молодого лідера
Наш гуртожиток
Бібліотека
Практичне навчання
Практичне навчання – запорука професіоналізму
Положення про практику
Клінічні бази практики
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Сестринська справа""
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Лікувальна справа"
Державні закупівлі
Новини
Доступ до публічної інформації
Порядок реалізації права на доступ до публічної інформації
Форма подання від фізичної особи
Форма подання від юридичної особи
Форма подання від об'єднань громадян
Доступ до публічної інформації Чемеровецького медичного коледжу
Стипендіальне забезпечення
Замовлення підручників
: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

Випадкові фото

Випадкові фото

Ми на карті

{mosmap}