: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

НОВИНИ

Це щорічний захід, що відзначається 29 жовтня. Його було засновано в 2006 році Всесвітньою...
Викладач української мови та літератури Горяча А.В. провела відкрите заняття зі студентами 12 групи спеціалізації «Лікувальна...
Відкрите лекційне заняття провела викладач основ фармакології Яковенчук О.Т. на тему «Антибактеральні засоби» зі студентами ІІ...
Мудрість, вдячність, тeпло лагідних очeй - самe цe відчули студeнти 1 жовтня, відвідавши будинок-інтeрнат для людeй...
Осінь - пора натхнeння, аромату опалого листя. Останні осінні дні студeнти колeджу пeрeтворили на казку, створивши...
Joomla! Україна

Акція до Всесвітнього дня боротьби з інсультом

      Це щорічний захід, що відзначається 29 жовтня. Його було засновано в 2006 році Всесвітньою організацією боротьби з інсультом.
     Студенти 42 групи спеціалізації «Сестринська справа» під керівництвом досвідчених викладачів медсестринства у внутрішній медицині Дикунець А.В. та медсестринства в неврології Гречанюк О.В. провели акцію серед населення Чемеровецького району. Вони побували на Чемеровецькому ринку, де вимірювали артеріальний тиск бажаючим відвідувачам, а також проводили бесіди про причини та наслідки виникнення високого артеріального тиску у людини. Давали рекомендації та роздавали буклети «Як запобігти високій гіпертензії та інсульту».
       Гуртківці також побували в районному відділі соціального захисту населення, де зустрічалися з відвідувачами, з якими проведена стендо-бесіда з ефективним використанням санітарних бюлетенів «Як запобігти інсульту».
       Викладачі та підготовлені студенти охоче відповідали на запитання присутніх.

Відкрите заняття з української літератури

    Викладач української мови та літератури Горяча А.В. провела відкрите заняття зі студентами 12 групи спеціалізації «Лікувальна справа» на тему «Леся Українка. Драма - феєрія «Лісовіа пісня - гімн красі рідного краю». Викладач створює атмосферу святковості та творчості, розпочинаючи заняття Притчею про Щастя та Кохання. Студенти охоче беруть участь в розкритті теми, виконуючи та презентуючи міні – проекти «Хвроба Лесі Українки», «Кохання Лариси Косач та Сергія Мержинського». На кожному етапі заняття Алла Володимирівна залучає студентів до роботи, використовуючи інтерактивні вправи «Відгадай героя», «Гронування», фрагмент ролевої гри «Зустріч Лукаша і Мавки». Насамкінець студенти виконують інтерактивну вправу «Сенкан» як підведення підсумку вивчення теми. Демократичний підхід до знань та умінь студентів реалізується на кожному етапі заняття, де студенти використовують «Картку самооцінювання».

Відкрите заняття з основ фармакології та медичної рецептури

    Відкрите лекційне заняття провела викладач основ фармакології Яковенчук О.Т. на тему «Антибактеральні засоби» зі студентами ІІ курсу спеціалізації «Лікувальна справа». Тематична лекція з елементами проблемності та ролевої гри зацікавила майбутніх молодших спеціалістів тим, що викладач подала не тільки загальну характеристику та класифікацію антибіотиків, а й організувала пошукову роботу студентів. Зокрема, «інформатори в галузі фармакології» подали інформацію про нові препарати антибіотиків, а про особливості роботи з антибіотиками розкрили «компетентні особи». Розповідь викладача на кожному етапі заняття підкріплюється мультимедійним супроводом, де подаються ілюстрації упаковок, а також короткий текст лекційного матеріалу сприяє кращому його засвоєнню. Інтерактивна вправа «Так чи ні», питання з елементами проблемності («Моя позиція»), ситуаційні задачі та тестові завдання сприяють формуванню критичного мислення. Виховний момент заняття реалізується епіграфом до заняття «Медицина - це так просто і так складно, як життя» (А.Чехов)

Шануймо старість!

    Мудрість, вдячність, тeпло лагідних очeй - самe цe відчули студeнти 1 жовтня, відвідавши будинок-інтeрнат для людeй похилого віку у с.Чeрчe. І, в свою чeргу, подарували літнім людям крихітку душeвноі радості у вигляді святкового концeрту та смаколиків.

Осінній вернісаж

    Осінь - пора натхнeння, аромату опалого листя. Останні осінні дні студeнти колeджу пeрeтворили на казку, створивши крeативну, творчу, ідeйну виставкову композицію, яку могли спостeрігати житeлі та гості нашого містeчка.

Загальна інформація
Про нас
Нормативні документи
Ліцензія
Сертифікати
Статут
Звернення директора
Історія коледжу
Відеотур по коледжу
Абітурієнтам
Акт узгодження переліку спеціальностей
ОГОЛОШЕННЯ
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ 2018
ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Положення про приймальну комісію
ПЛАН ПРИЙОМУ
ПРОГРАМА ЗІ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ
з української мови
з біології
РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ 2018 РОКУ
РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ
спеціальність "Сестринська справа" (11кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" (11кл.)
спеціальність "Сестринська справа" (9кл.)
НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ
наказ зарахування лікувальна справа
наказ зарахування сестринська справа
наказ зарахування сестринська справа 11 клас
Список студентів рекомендованих для поселення в гуртожиток
Студентам
Розклад екзаменаційної сесії
Структурні підрозділи
Адміністрація коледжу
Графік прийому громадян
Відділення
Лікувальна справа
Сестринська справа
Циклові комісії
професійної і практичної підготовки з вузьких спеціальностей
загальноосвітніх дисциплін
фізичного виховання та захисту Вітчизни
професійної та практичної підготовки хірургічного профілю
педіатричного та акушерсько-гінекологічного профілю
природничо-наукової підготовки
терапевтичного профілю
гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Кадровий склад
Навчально-методична робота
Навчальна робота
Методична робота
Методична палітра педагогічної діяльності викладачів коледжу
Виховна робота
Виховуємо громадянина
Самоврядування - школа молодого лідера
Наш гуртожиток
Бібліотека
Практичне навчання
Практичне навчання – запорука професіоналізму
Положення про практику
Клінічні бази практики
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Сестринська справа""
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Лікувальна справа"
Державні закупівлі
Новини
Доступ до публічної інформації
Порядок реалізації права на доступ до публічної інформації
Форма подання від фізичної особи
Форма подання від юридичної особи
Форма подання від об'єднань громадян
Доступ до публічної інформації Чемеровецького медичного коледжу
Стипендіальне забезпечення
Замовлення підручників
: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

Випадкові фото

Випадкові фото

Ми на карті

{mosmap}